Twój koszyk

Zamknij

Kim jesteśmy


Za Chrapnij.pl nie ukrywa się Śpiąca Królewna, tylko sztab wyspanych, zadowolonych 
z życia krasnoludków. Nie opowiadamy bajek, ponieważ sami wiemy, jak bolesne bywają poranne zderzenia z rzeczywistością.
Kim jest Chrapnij.pl #1
Podpuchnięte oczy, ziemista cera, poplątane myśli i hektolitry wlewanej w siebie kawy. 
I jeszcze ta nieunikniona konfrontacja z wyspanymi, uśmiechniętymi i pełnymi wigoru ludźmi, którzy przed pojawieniem się w Twojej pracy lub szkole zdążyli jeszcze (niepotrzebne skreślić): pobiegać wokół bloku, wyjść z psem, podlać kwiaty, odkurzyć mieszkanie i posprzątać społecznie całą klatkę schodową.

Basta! Najwyższa pora, aby zadać sobie jedno proste pytanie: czy ja naprawdę chcę się tak męczyć?

No właśnie!

Nie potrzebujesz czarodziejskiej różdżki czy magicznego zaklęcia, ba, nawet całuśny książę jest tu zbędny, aby obudzić się rano w pełni sił i doskonałym humorze. Kim jest Chrapnij.pl #2Potrzebujesz za to: dobrze urządzonej sypialni, jakościowej pościeli, ergonomicznych poduszek, wygodnego materaca i innych akcesoriów, które uczynią z Twojej sypialni prawdziwe senne królestwo!

To teraz chwila bolesnej prawdy: Polska nie jest liderem, jeśli chodzi o higienę i komfort snu. Nasze sypialnie często przypominają cygańskie wagony niż miejsce wypoczynku: nic do siebie nie pasuje, wszystko jest innych rozmiarów i kolorów i - co ważniejsze - w nie najlepszym gatunku. Prześcieradła pamiętają stare czasy, a rzekomo "najwyższej jakości 100% bawełniana pościel" kupiona w markecie dusi w nocy, zamiast pozwalać skórze normalnie oddychać.

Dlatego w Chrapnij.pl oddajemy Tobie naszą wiedzę i doświadczenie, ponieważ naszą misją jest to, żeby zobaczyć wyspany, szczęśliwy naród! Dobrze znasz stare powiedzenie: Polak głodny - Polak zły, prawda? A Polak niewyspany, to Polak roztrzepany!

Zatem do dzieła! Śmiało przeglądaj wyselekcjonowane produkty, przebieraj, wybieraj i zamawiaj.

A potem wskocz do łóżka i słodko, smacznie chrapnij sobie!
Kim jest Chrapnij.pl #3
Zapraszamy również na naszego bloga. Znajdziesz tam wszystko na temat spania, a także zapachów, kolorów, czy kwiatów polecanych do sypialni oraz inne przydatne porady, które pomogą Ci wcześniej pójść spać i dobrze, energicznie wstać.

ps. Dziękujemy za wytrwanie do końca! Razem rozprawiliśmy się z mitem, że nikt nie czyta internetów. Czytają, czytają i… nagrody wygrywają! Na dzień dobry dostajesz od nas w prezencie kod rabatowy - CHRAPNIJ10, czyli 10% zniżki na pierwsze zakupy w Chrapnij.pl. 


Proszę. Nie ma za co i kolorowych!

Chrapnij.pl logo


#WyspijSie w końcu jak człowiek!