Twój koszyk

Zamknij

Marki z którymi współpracujemy


Jesteśmy bardzo surowi w doborze naszych partnerów. Jeżeli w wykonywanych przez nich produktach nie widać pasji, zaangażowania i dbałości o szczegóły, nie są oni godni, aby zagościć w Twojej sypialni.

Oto lista naszych "wybrańców":W Heckett Lane wszystko kręci się wokół smacznego i wygodnego spania. Dlatego od ponad 25 lat ta holenderska firma produkuje szeroką gamę wysokiej jakości kołder, poduszek i pościeli. I robi to z wielką dbałością o szczegóły.

W ciągu 25 lat istnienia, zdobyli oni dużą wiedzę i rozwinęli wyczucie najlepszych i najpiękniejszych materiałów oraz tkanin. Jednak to, co czyni firmę Heckett Lane naprawdę wyjątkową, to zespół dedykowanych projektantów. Nieustannie podróżują oni po całym świecie, poszukując najnowszych trendów i inspiracji.

Lubią być zaskakiwani nowymi kolorami, zapachami i smakami krajów, w których przebywają. Inspiruje ich fauna, flora, architektura, życie ulicy, życie nocne, muzyka i wyjątkowa atmosfera miejsc docelowych. Następnie tłumaczą i przenoszą oni zdobytą wiedzę na niepowtarzalne wzory, które idealnie odzwierciedlają atmosferę odległego miejsca lub stylu życia. Dzięki temu mamy możliwość poczuć to wszystko w naszej sypialni. 

Z tego powodu Heckett Lane nazywa swoje kolekcje "inspirującymi". Dają oni nam inspirację do stworzenia własnej przestrzeni - miejsca wyjątkowego, w którym można się zrelaksować, dobrze poczuć i które po prostu można pokochać.

www.heckettlane.com