Twój koszyk

Zamknij

Marki z którymi współpracujemy


Jesteśmy bardzo surowi w doborze naszych partnerów. Jeżeli w wykonywanych przez nich produktach nie widać pasji, zaangażowania i dbałości o szczegóły, nie są oni godni, aby zagościć w Twojej sypialni.

Oto lista naszych "wybrańców":W Heckett Lane wszystko kręci się wokół smacznego i wygodnego spania. Dlatego od ponad 25 lat ta holenderska firma produkuje szeroką gamę wysokiej jakości kołder, poduszek i pościeli. I robi to z wielką dbałością o szczegóły.

W ciągu 25 lat istnienia, zdobyli oni dużą wiedzę i rozwinęli wyczucie najlepszych i najpiękniejszych materiałów oraz tkanin. Jednak to, co czyni firmę Heckett Lane naprawdę wyjątkową, to zespół dedykowanych projektantów. Nieustannie podróżują oni po całym świecie, poszukując najnowszych trendów i inspiracji.

Lubią być zaskakiwani nowymi kolorami, zapachami i smakami krajów, w których przebywają. Inspiruje ich fauna, flora, architektura, życie ulicy, życie nocne, muzyka i wyjątkowa atmosfera miejsc docelowych. Następnie tłumaczą i przenoszą oni zdobytą wiedzę na niepowtarzalne wzory, które idealnie odzwierciedlają atmosferę odległego miejsca lub stylu życia. Dzięki temu mamy możliwość poczuć to wszystko w naszej sypialni. 

Z tego powodu Heckett Lane nazywa swoje kolekcje "inspirującymi". Dają oni nam inspirację do stworzenia własnej przestrzeni - miejsca wyjątkowego, w którym można się zrelaksować, dobrze poczuć i które po prostu można pokochać.

www.heckettlane.com

 

Zo! Home jest młodą, holenderską marką, która postawiła sobie za cel umieścić znak równości pomiędzy dwoma wartościami:

DOBRA JAKOŚĆ = NISKA CENA 

Mówiąc dosłownie ich słowami:

"Jakość niekoniecznie musi być droga, co chcemy udowodnić poprzez oferowaną gamę produktów. Teraz każdy kto chce wnieść coś pięknego do swojego domu, nareszcie trafił we właściwe miejsce. Design i jakość są tu nie tylko naszym priorytetem, lecz także usługą". 

My w Chrapnij.pl szczerze przyznamy, że coś w tym wszystkim musi być. Produkty marki Zo! Home wyprzedają się jak ciepłe bułeczki, a my nigdy nie usłyszeliśmy ani jednej złej opinii na ich temat.

Zatem jeśli coś Ci się podoba i widzisz, że jest dostępne w naszym magazynie - bierz! Chwila zwłoki i kto inny będzie korzystać z dobrodziejstw fantastycznych produktów marki Zo! Home.

www.zohome.nl

 

SNURK spełnia marzenia.

Nie wierzycie?

Zróbmy zatem mały eksperyment: zamknijcie oczy i postarajcie sobie przypomnieć, kim chcieliście zostać jak dorośniecie?

Astronautą? 👨‍🚀
Strażakiem? 👨‍🚒
Księżniczką? 👸
A może rycerzem w lśniącej zbroi? ⚔️

Teraz otwórzcie oczy i odpowiedzcie na pytanie: czy wasze marzenie z dzieciństwa się spełniło?

Jeśli tak - gratulacje! Nic w życiu was już chyba bardziej nie uszczęśliwi!

Jeśli nie, nie przejmujcie się i spójrzcie poniżej:

 

 

Czyż to nie wspaniałe?!?! Nareszcie możecie być kimś, o kim zawsze marzyliście! 👍😃

A jeżeli masz dziecko które także marzy aby pójść w ślady mamy lub taty, nie zwlekaj i już dzisiaj daj mu szanse na wspólne loty w kosmos, jazdę na jednorożcu czy zostanie superbohaterem!

SNURK naprawdę spełnia marzenia! 🤗

www.snurkbeddengoed.nl


-------------------------------------------------------

SNURK to pochodząca w Amsterdamu marka, słynąca z kreatywnych projektów pościeli oraz piżam. Jej założyciele Peggy van Neer oraz Erik van Loo od 2007 roku konsekwentnie pracują nad rozwojem firmy, a ich produkty są wręcz rozchwytywane na obu półkulach naszej planety. Ręczny proces tworzenia nowych designów nadal odbywa się w ich głównej siedzibie w Amsterdamie, zaś pościel drukowana i szyta jest w słynącej ze świetnej jakości bawełny Portugalii.

Chrapnij.pl jako jedna z nielicznych firm w Polsce może pochwalić się osobistą i czynną współpracą ze SNURKiem. Nie powinno też to nikogo dziwić - w końcu SNURK po polsku znaczy… chrapnij! 😄


Poznaj SNURKów osobiście: